PAKSOY'DA
KARİYER

Paksoy'da çalışan herkese, mesleki gelişimlerinde ihtiyaç duydukları beceri, fırsat ve deneyimi sağlıyoruz. Görev ve sorumluluk alanları ne olursa olsun, stajyer, uzman, kıdemli avukat ya da destek hizmetleri, görevli herkese Paksoy'da ideal bir iş ortamında heyecan dolu ve ilgi çekici bir deneyim fırsatı sunuyoruz. Her bir avukatımızın mesleki ve kişisel potansiyelinin tam olarak açığa çıkması için ekibimize devamlı yatırım yapıyor ve verimli bir çalışma ortamı oluşturmayı arzuluyoruz.

Great Place to Work
Paksoy, 2019 yılında Great Place to Work Enstitüsü tarafından Türkiye’nin en iyi işverenleri arasında seçilmiş olup, bu araştırmada ödül alan ilk hukuk bürosudur.
Ad Soyad
CV
 
Başarıyla gönderildi

Öğrenim ve gelişim

Uzun süreli ve kalıcı bir başarı sağlama vizyonumuza erişmek için, ekibimize en iyi teknik eğitimi ve mesleki rehberliği sunmaya gayret ediyoruz. Karşılıklı destek ve işbirliği, özel gelişim programları, yurtiçi ve yurtdışı değişim programları ile avukat kadromuza farklı fırsatlar sunuyoruz.

İletişim ve geri bildirim

Başarımızın temeli, yıl boyunca, ekibimizle performanslarına ilişkin olarak gerçekleştirdiğimiz dürüst geri bildirimler, yüz yüze etkileşimler, açık toplantılar ve direkt iletişim. Açık bir iletişimin ve kurumsal şeffaflığın, kariyer yolunda ilerlemek ve ekibimizin potansiyelini maksimum düzeye çıkarmak için son derece önemli olduğuna inanıyoruz.

Değişim programları

Avukatlarımızı kariyerlerine global seviyede yön vermelerine etkili olacağını düşündüğümüz, bilgi ve deneyimlerini geliştirebilecekleri uluslararası yabancı hukuk büroları ve müvekkilerimiz ile yaptığımız değişim programları ile destekliyoruz.

Ekip çalışması

Paksoy olarak ekip ruhuna önem veriyoruz. Başarılı bireylerin ekip çalışması ile kendilerini daha çok yansıtabileceklerine inanıyoruz. Ekibimizdeki herkesin bireysel olarak desteklenmesi ve kişiler arası bilgi paylaşımının sağlanması Paksoy'u bugünkü konumuna taşıyan unsurlardan biridir.

Zorlu görevler

Üst düzey, karmaşık, zorlu ve ilgi çekici proje ve görevlerimizle, çalışma arkadaşlarımıza mesleki gelişim yolunda ilerlemelerini sağlayacak ideal bir ortam sunuyoruz.
Apply Pozisyona Başvur