TARİHÇE VE
GELECEĞİMİZ

Kurucu ortağımız Av. Serdar Paksoy, 1997 yılında, müvekkil kitlesine, yabancı yatırımcılara ve ülkemizdeki iş dünyasına uluslararası standartlarda, yetenekli avukatlarla yüksek kalitede hizmet sağlayan bir hukuki danışmanlık firması kurma kararı ile işe başlamıştır.

Kuruluşumuzdan bu yana, bizimle aynı misyonu paylaşan, bilgisini devamlı pekiştirme isteği içerisinde olan, yenilikleri, dünyayı ve piyasayı takip eden, müvekkillerine en iyi hizmeti sağlama gayesi ile hareket eden birçok yetenekli meslektaşımızın aramıza katılması ile hukuki danışmanlık hizmeti alanında bugünkü sağlam yerimizi edindik.
Büyüyen ekibimiz ve hedeflerimizle, belirlediğimiz vizyon ve temel ilkelerimiz doğrultusunda hizmet kalitemizi sürdürülebilir kılmak ve daha başarılı bir gelecek oluşturmak amacıyla var gücümüzle çalışmaya devam etmekteyiz.

"İş dünyasında önde gelen hukuk bürolarından biri olmanın büyük bir ayrıcalık olduğunun ve bunu gerçekten hak etmenin büyük bir sorumluluk gerektirdiğinin farkındayız. Müvekkillerimize daha iyi hizmet verebilmek için gayretlerimize devam edeceğiz."

Av. Serdar Paksoy
Kurucu ve Yönetici Ortak